قیمت هر کیلو گل پنیرک کرمان در سال 1401

در سال 1401 قیمت گل پنیرک کرمان تحت تاثیر عوامل مختلف تجاری و اقتصادی قرار می گیرد. در این نوع معاملات، پیدا کردن فروشنده های معتبر اهمیت زیادی دارد.

قیمت هر کیلو گیاه دارویی پنیرک کرمان در سال 1401

قیمت گل پنیرک کرمان در سال 1401 مانند سایر گیاهان خشک با افزایش روبه‌رو بوده است. بنابراین پیدا کردن فروشنده های معتبر از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. فروشندگانی که بتوانند گل پنیرک کرمان را با قیمت متعارف به مشتری عرضه کنند.

گل پنیرک یک گیاه دارویی فوق العاده بوده که بسیاری از آلرژی های فصلی را درمان می کند. اغلب افرادی که آلرژی دارند، با تغییر فصل دچار التهاب مجاری دستگاه تنفسی و بینی می شوند و همین مسئله آن ها را در فرآیند عادی تنفس دچار مشکل می کند. علاوه بر این گل پنیرک در کاهش التهاب گلو نیز بسیار تاثیرگذار است. به همین خاطر این گیاه دارویی به عنوان یک درمان شفاء بخش برای سرماخوردگی مورد استفاده قرار می گیرد.

گل پنیرک کرمان

 

قیمت هر کیلو گیاه پنیرک کرمان

قیمت هر کیلو گل پنیرک کرمان به شکل عمده بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. چرا که نمایندگی گل پنیرک این گیاه دارویی را به شکل مستقیم از تولید کننده، برداشت کننده یا کشاورز خریداری می کند. در نتیجه دلیلی برای افزایش قیمت خریدهای عمده وجود ندارد. در این نوع معاملات به لطف وجود نمایندگان بومی شرکت پایار تجارت زمردین، نقش واسطه ها از معاملات حذف می شود.

گل پنیرک کرمان

قطعاً شرایط و وضعیت اقتصادی، قیمت گل پنیرک را در سال 1401 نسبت به سال های گذشته افزایش داده اما این افزایش در فروشگاه های معتبر به شکل مقرون به صرفه و متعادل است.

نحوه استفاده از گل پنیرک

گل پنیرک نباید با آب جوش دم شود. چرا که آب جوش خواص گیاه را از بین برده و باعث سفیدی دمنوش می شود. برای دم کردن این گیاه دارویی از آبی با دمای 65 درجه سانتی گراد استفاده کنید. در این صورت لزجی گل های پنیرک نیز خارج خواهد شد. جهت سفارش و اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما