قیمت هر کیلو غنچه گل محمدی لاله زار در سال 1401

قیمت هر کیلو غنچه گل محمدی لاله زار در سال 1401 با توجه به وضعیت اقتصادی کشور تخمین زده می شود.

قیمت هر کیلو غنچه گل محمدی لاله زار در سال 1401

غنچه گل محمدی از گیاهان دارویی پرطرفدار و پرکاربرد برای درمان بسیاری از مشکلات سلامتی است. از این رو بسیاری از افراد تمایل دارند اطلاعات لازم را در مورد قیمت هر کیلو غنچه گل محمدی لاله زار به دست آورند. برای اینکه بتوانید اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورید، ابتدا بهتر است با خواص غنچه گل محمدی آشنا شوید.

 غنچه گل محمدی از مزارع شهرهایی نظیر خراسان، شیراز، کرمان و غیره در فصل بهار به دست می آید. در فصل تابستان عرضه غنچه گل محمدی خشک شده، بسیار است. بنابراین هیچ گونه نوسانی در قیمت غنچه گل محمدی وجود ندارد. این در حالی است که در فصل پاییز و زمستان با کم شدن غنچه گل محمدی خشک شده، شاهد افزایش قیمت این گیاه دارویی هستیم.

غنچه گل محمدی لاله زار

 

قیمت هر کیلو غنچه گل محمدی

در سال 1401، غنچه گل محمدی با توجه به وضعیت اقتصادی و شرایط توزیع با قیمت متفاوتی عرضه می شود. البته شرکت پایار تجارت زمردین با نمایندگان بومی خود توانسته قیمت کیلویی و عمده گل محمدی لاله زار را نسبت به سایر عرضه کنندگان کاهش دهد. در واقع مشتری می تواند با خرید عمده و بیشتر از شرایط بهینه خرید غنچه گل محمدی بهره مند شود.

غنچه گل محمدی لاله زار

 

خواص غنچه گل محمدی

گل محمدی از نظر خواص بسیار سرشار است. در واقع این خواص در نمونه گل های تر یا خشک محمدی وجود دارد. این گیاه دارویی از گذشته‌ های دور تا کنون همچنان برای درمان بسیاری از اختلالات جسمی و روحی مورد استفاده بوده است. این گیاه برای تقویت قوای جنسی و سیستم ایمنی بدن بسیار کاربردی است. ضمن اینکه برای درمان افسردگی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. جهت سفارش با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما