سفارش آسان دمنوش سرماخوردگی برای کودکان

سرما خوردگی یک نوع بیماری ویروسی است که در فصل های سرد سال معمولا اکثر افراد به خصوص کودکان به آن دچار می شوند. در بیشتر مواقع برای بهبود این بیماری نیازی به مصرف داروهای شیمیایی نیست و با استراحت و مصرف دمنوش سرماخوردگی گیاهی، بیمار بهبود پیدا می کند، اما خوردن دمنوش های گیاهی هم اصول خود را دارد و ندانسته نباید از آن ها استفاده کرد و از خواص و فواید آن باید آگاهی کامل داشت.

سفارش آسان دمنوش سرماخوردگی برای کودکان

بهترین دمنوش برای سرماخوردگی کودکان چیست؟

بهترین دمنوش برای سرماخوردگی کودکان چیست؟ خوشبختانه برای درمان سرما خوردگی دمنوش های متفاوتی وجود دارد که باعث بهبود این بیماری می شود، اما باید آگاهی کامل از انواع داروهای گیاهی داشته باشید و بدانید که چه دارویی برای چه بیماری مفید است؟ با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا با این گیاهان و دمنوش های خانگی آشنا شوید.

یکی از بهترین دمنوش های گیاهی دم کرده پونه کوهی و آویشن شیرازی است که مصرف یک لیوان از این دم کرده در بدن به عنوان یک آنتی بیوتیک عمل می کند و برای عفونت های گلو بسیار مناسب است. بابونه، یک نوع دمنوش دیگر است که خاصیت ضد الهتابی دارد و علاوه بر بهبود سرما خوردگی برای آرام کردن اعصاب نیز مفید است، از بابونه حتی در اسپری های بینی هم استفاده می شود.

آویشن نیز یک گیاه معطر است و باعث نرم شدن گلو می شود. اگر کودک شما سرفه های خشک می کند و سرفه شدید باعث ملتهب شدن گلو شده، حتما از این دمنوش استفاده کنید که همانند یک ملین عمل می کند و خاصیت ضد عفونی کننده نیز دارد.

به دانه یا همان دانه های به برای درمان سرما خوررگی معجزه می کند. کافیست چند عدد دانه به را به همراه چند تکه از خود میوه به و همچنین مقداری مریم گلی دم کنید و بعد از سرد شدن به کودک خود بدهید و شاهد اثرات آن باشید. حتی گذاشتن دوعدد دانه به در دهان نیز به بزاق دهان کمک شایانی می کند.

اما برسیم به عسل، این داروی شفا بخش که برای درمان سرما خوردگی امتحان خود را پس داده است، خصوصا اگر با آب لیموی تازه ترکیب شود با عفونت های گلو و سینه مبارزه می کند. خوردن یک استکان آب لیمو عسل هنگام ناشتا از بروز سرفه های خشک جلوگیری می کند.

فروش عمده دمنوش سرماخوردگی ممتاز بسته ای

فروش عمده دمنوش سرماخوردگی ممتاز بسته ای دمنوش های سرما خوردگی فروش بالایی در فصول سرد سال دارد.چون اکثر خانواده ها به آن احتیاج دارند. این دمنوش ها هم به صورت فله ای و هم بسته ای در بازار وجود دارد، اما خوبی دمنوش های بسته ای این است که بسیار با کیفیت تر و بهداشتی تر است. خربداران می توانند این دمنوش های معجزه گر را از عطاری ها خریداری کنند و اطلاعات کافی نیز از آن ها درباره انواع گیاهان بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما